قهوه سالوادور سبز یکی از قهوه‌های معروف و با کیفیت جهان است که به دلیل طعم و عطر خوبش مورد توجه علاقمندان به قهوه قرار دارد. قهوه سالوادور از نوع عربیکا بوده و دارای بویی شیرین و ملایم است. بسته به کیفیت قهوه، این محصول با وزن‌های مختلفی به فروش می‌رسد شما در فروشگاه کافیمون می توانید قهوه سالوادور سه کیلویی و یک کیلویی را تهیه نمایید. در ادامه با فرایند خرید این قهوه از سایت کافیمون اشنا خواهیم شد.

خرید قهوه سالوادور سبز

فرایند خرید انواع قهوه سالوادور سبز  از سایت کافیمون به شرح زیر می باشد:

  1. ابتدا از صفحه محصول تعداد بسته قهوه درخواستی را انتخاب می کنید در سبد خرید شما قیمت محصولات و تعداد آن ها نمایش داده می شود و در صورت تایید می توانید به صفحه پرداخت منتقل شوید.
  2. در صفحه ثبت سفارش ابتدا مشخصات فردی شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس محل زندگی، کد پستی و شماره تلفن خود را وارد می کنید.
  3. دقت داشته باشید آدرس محل زندگی باید کاملاً دقیق وارد شود تا محاسبه قیمت حمل و نقل به درستی صورت پذیرد.
  4. در صورتی که کد تخفیف داشتید می توانید در بالای صفحه این کد را اعمال کنید تا در قیمت نهایی تغییرات را مشاهده کنید
  5. بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات، قیمت نهایی محصول به علاوه قیمت ارسال مرسوله برای شما نمایش داده می شود می توانید از طریق درگاه امن بانکی اقدام به پرداخت و ثبت سفارش کنید.
  6. در نظر داشته باشید بعد از ثبت سفارش در کمتر از ۷۲ ساعت بسته شما تحویل اداره پست داده شده و کد ارسال مرسوله نیز برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت قهوه سالوادور سبز

قهوه سالوادور سبز در ایران به راحتی یافت نمی شود و همین امر سبب شده تا شما امکان مقایسه قیمتی زیادی را نداشته باشید. البته نوسانات قیمت ارز بر  روی قیمت این محصول نیز تاثیر دارد ولی ما سعی کرده ایم تا با نرخی مناسب به صورت عمده سالوادور سبز را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایش دادن همه 2 نتیجه