قهوه آرزی مرگ که با نام تجاری Death Wish شناخته می شود، از دانه‌های قهوه روبوستا تهیه گردیده که این دانه‌ ها میزان کافئین بسیار بیشتری نسبت به دانه‌های قهوه عربیکا دارند. Death Wish Coffee برندی مطرح در ایالات متحده آمریکا قرار بوده و در سال 2012 به صورت رسمی معرفی شد.

قهوه آرزوی مرگ در ایران

میزان کافئین قهوه Death Wish حدود 200 درصد بیشتر از متوسط فنجان قهوه است. تولید کنندگان Death Wish Coffee که توسط انجمن قهوه تخصصی آمریکا (SCAA) به عنوان رست تخصصی طبقه بندی شده است، نسبت 2.5 قاشق غذاخوری قهوه به ازای هر 6 اونس آب را برای قهوه آرزی مرگ توصیه می کنند.

خرید قهوه آرزوی مرگ از کافیمون

  1. ابتدا از صفحه محصول تعداد بسته قهوه درخواستی را انتخاب می‌کنید در سبد خرید شما قیمت محصولات و تعداد آن‌ها نمایش داده می‌شود و در صورت تایید می‌توانید به صفحه پرداخت منتقل شوید.
  2. در صفحه ثبت سفارش ابتدا مشخصات فردی شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس محل زندگی، کد پستی و شماره تلفن خود را وارد می‌کنید.
  3. دقت داشته باشید آدرس محل زندگی باید کاملاً دقیق وارد شود تا محاسبه قیمت حمل و نقل به درستی صورت پذیرد.
  4. در صورتی که کد تخفیف داشتید می توانید در بالای صفحه این کد را اعمال کنید تا در قیمت نهایی تغییرات را مشاهده کنید.
  5. بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات، قیمت نهایی محصول به علاوه قیمت ارسال مرسوله برای شما نمایش داده می شود می توانید از طریق درگاه امن بانکی اقدام به پرداخت و ثبت سفارش کنید.
  6. در نظر داشته باشید بعد از ثبت سفارش در کمتر از ۷۲ ساعت بسته شما تحویل اداره پست داده شده و کد ارسال مرسوله نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 قیمت قهوه آرزوی مرگ

قهوه آرزی مرگ انواع مختلفی دارد که توسط این شرکت آمریکایی روانه بازار شده است. در سایت کافیمون می توانید قیمت این قهوه را با کمترین تاثیر از دلار در ایران تهیه نمایید و از طعم شگفت انگیز این جاودی بی نظیر لذت ببرید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه