کارارو ایتالیایی یکی از برندهای قهوه در دنیا است که مشتریانی پای ثابت دارد. البته به دلیل وارداتی بودن این محصول شاید یافتن آن به راحتی در ایران امکان پذیر نباشد. ما در فروشگاه کافیمون خرید قهوه کارارو در مدل های مختلف را برای علاقه مندان به این برند موجود کرده ایم. در ادامه به بررسی نحوه خرید قهوه کارارو از کافیمون می پردازیم.

خرید قهوه کارارو ایتالیا

فرایند خرید قهوه کارارو به شرح زیر می باشد:

  1. ابتدا از صفحه محصول تعداد بسته قهوه درخواستی را انتخاب می کنید در سبد خرید شما قیمت محصولات و تعداد آن ها نمایش داده می شود و در صورت تایید می توانید به صفحه پرداخت منتقل شوید.
  2. در صفحه ثبت سفارش ابتدا مشخصات فردی شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس محل زندگی، کد پستی و شماره تلفن خود را وارد می کنید.
  3. دقت داشته باشید آدرس محل زندگی باید کاملاً دقیق وارد شود تا محاسبه قیمت حمل و نقل به درستی صورت گیرد.
  4. در صورتی که کد تخفیف داشتید می توانید در بالای صفحه این کد را اعمال کنید تا در قیمت نهایی تغییرات را مشاهده کنید
  5. بعد از وارد کردن تمامی اطلاعات، قیمت نهایی محصول به علاوه قیمت ارسال مرسوله برای شما نمایش داده می شود می توانید از طریق درگاه امن بانکی اقدام به پرداخت و ثبت سفارش کنید.
  6. در نظر داشته باشید بعد از ثبت سفارش در کمتر از ۷۲ ساعت بسته شما تحویل اداره پست داده شده و کد ارسال مرسوله نیز برای شما ارسال می شود.

قیمت قهوه کارارو carraro

قیمت قهوه کارارو carraro در ایران به راحتی یافت نمی شود و همین امر سبب شده تا شما امکان مقایسه قیمتی زیادی را نداشته باشید. نوسانات قیمت دلار بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیر گذاشته ولی ما سعی کرده ایم تا با این وجود با کمترین نرخ ممکن در بازار این محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایش دادن همه 5 نتیجه